Lütfen bekleyin, site hazırlanıyor

Hakkımızda

Suinternational

Suinternational, Devlet Sanatçısı, Balerin, Alev Baymur Özcan tarafından kurulmuştur. Sanatçı birikiminden yola çıkarak ele aldığı konuları aynı titizlikle işlemekte, sanatın ve görsel faaliyetlerin toplumsal yaşamın içinde hak ettiği yeri alabilmesi amacıyla projeler sunmaktadır. Faaliyetlerini ulusal ve uluslararası bazda yürütmekte olan Suinternational ülkemizde ilklere imza atmakta, nitelikli projeler hazırlamaktadır.

Nitelikli, anlamlı, değeri olan yapımlar…

Suinternational, nitelikli, anlamlı ve değeri olan yapımlar meydana getirmek amacıyla oluşturulmuştur. Özellikle bale ve opera alanında yeteneğini ispat etmiş, profesyonellerden oluşan güçlü, yaratıcı ve dinamik bir ekibe sahiptir.

Düşüncede sınır tanımayan yapımlar…

Yapısı ve prensipleri gereği küçük yada büyük prodüksiyon ayırt etmeksizin çalışmayı kendine hedef edinmiştir. Konu hakkında bir fikri olan, düşüncede sınır tanımayan sanatsal yapıma destek veren bir firmadır.

Sanatsal değeri olan yapımlar…

Suinternational için önemli olan; gerçekleştirilen her projenin sanatsal bir anlam taşıması, üzerinde düşünülmesi gereken bir değer ifade etmesi gerekliliğidir.

İçeriği ve görsel yapısı güçlü yapımlar…

Suinternational, kendini ifade edebilmenin en etkin yollarından birinin sanat olduğunun bilincindedir. Fikirsel doygunluk barındıran etkili, içeriği ve görsel yapısı güçlü her yapım, kitleye ulaşmanın en önemli yollarından biridir.